Opis metod

Theta Healing
TIME LINE THERAPY

Theta Healing

W

metodzie Theta Healing wykorzystywana jest naturalna moc fal mózgowych. Nasz mózg produkuje 5 takich fal – theta, alfa, beta, delta i gamma. Fale te są w ciągłym ruchu i działają naprzemiennie.

W ciągu dnia najczęściej funkcjonujemy w zakresie fal Beta – powyżej 15 Hz – w trakcie myślenia i analizowania.

W stanie alfa – 15 – 7 Hz – jesteśmy w chwilach kreatywności, szybkiego przyswajania informacji czy też w trakcie relaksu. W ten stan wchodzimy przed i w krótkim czasie po zaśnięciu.

Fale Theta – 7 – 4 Hz – wytwarzają się w mózgu podczas snu. Będąc w stanie Theta, docierasz do podświadomości, gdzie są przechowywane ograniczające przekonania i uczucia, które blokują realizację marzeń i celów. Korzystając z metody Theta Healing jesteś w stanie zmienić ograniczające Cię przekonania i uczucia i zastąpić je pozytywnymi.

Theta Healing działa na wszystkich poziomach życia, a mianowicie: fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym, usuwając blokady i przeszkody, które uniemożliwiają osiągnięcie spełnienia w życiu.

Doświadczysz głębokich, pozytywnych zmian, ponieważ Theta Healing uwalnia głęboko zakorzenione lęki, ukryte w podświadomości negatywne przekonania i emocje, a w ich miejsce wprowadza pozytywne.

W obecnych czasach już wszyscy wiemy, że myśli, emocje i uczucia mają wpływ na zdrowie fizyczne człowieka. Wobec tego uwalniając negatywne emocje i zmiana przekonań a tym samym sposobu myślenia pozwala Nam utrzymać optymalne zdrowie. Metoda Theta Healing pomaga Nam w sposób szybki i efektywny zastąpić negatywne emocje i uczucia na pozytywne.

TIME LINE THERAPY

L

inia czasu jest narzędziem niemal dowolnej i błyskawicznej zmiany nawyków, wspomnień, przekonań.

Oznacza możliwość dotarcia do pewnych doświadczeń i doznań przechowywanych w pamięci nieświadomej człowieka, które – mimo, że zapomniane, wyparte – potrafią oddziaływać na człowieka.

I tak – wpływają na jego osobowość, postawę, a często również na pojedyncze zachowania i relacje.

Proces ten umożliwia wgląd we wszystkie doświadczenia, celowo wyparte lub zapomniane przez człowieka. Ma to na celu zrozumienie reakcji (często tych niechcianych) powstających w wyniku wcześniejszych doznań traumatycznych, które zostały skrzętnie ukryte przed świadomym umysłem. Rozpoznając przyczynę, zrozumiemy skutek, a następnie przeprogramowujemy tę pętlę wiązania.

Metodę tę stosujemy również dla pozbycia się niektórych fobii, natręctw i irracjonalnych niechęci do któregoś z członków rodziny, bliskich lub znajomych, a czasem do całej populacji określonej płci.