Jak pracować z podświadomością – Theta Healing

 w Artykuły

Zmiana, która naprawdę ma szansę na to, by głęboko zakorzenić się w ciele i tym samym zagwarantować transformację życia, musi sięgać podświadomości, pamięci komórkowej, czyli tych miejsc w nas samych, które mają ogromny wpływ na kreowanie rzeczywistości.

 

Dlaczego do podświadomości? Ponieważ ona, niczym twardy dysk, posiada informacje potrzebne do tego, by dokonać głębokiej zmiany. Tam zazwyczaj zapisane są nasze przekonania, które niejednokrotnie dziedziczymy, traumy i schematy działań, które już nam nie służą. To, coś co ma niebagatelny wpływ na nasze życie, jego kreowanie, a jednocześnie – nie jesteśmy świadomi owych przekonań, czy traum, które zostały zepchnięte do podświadomości. Dlatego dotarcie do nich to podstawowy warunek głębokiej i trwałej transformacji.

 

Jest wiele metod pracy z podświadomością, jedne są bardziej, a inne mniej skuteczne. Jednakże im głębiej sięgamy, tym większą mamy szansę na dotarcie do miejsca, które jest niczym wielkie stop, uniemożliwiające osiągnięcie tego, czego pragniemy.

 

Jedną z takich metod, która sięga do samych korzeni jest Theta Healing. Mimo, że to brzmi nieprawdopodobnie, wiele osób już doświadczyło, iż pozwala ona zmienić brak uczucia bycia kochaną na czucie się obdarzaną miłością bezwarunkową, brak pewności siebie, na uczucie odwagi i stanowczości w podążaniu za marzeniami czy wiele innych niesprzyjających przekonań blokujących poczucie szczęścia i spełnienia. Co istotne – nie jest to zmiana na moment, ale transformacji ulega coś bardzo głęboko w nas, a informacja o zmianie zapisana zostaje w pamięci komórkowej na stałe.

 

Theta Healing umożliwia dotarcie do pamięci, która ulokowana jest w podświadomości i w komórkach ciała oraz pomaga w jej ukształtowaniu. Dzięki temu można nie tylko wiele rzeczy zmienić, ale i aktywować uśpione zdolności, czy talenty. Jest to więc nie tylko doskonały sposób na wymazanie tego, co zapisało się na twardym dysku, a sabotuje nasze dążenia do spełnienia, ale także do aktywowania tego, o czym nie mamy pojęcia, a co owe szczęście i spełnienie może dodatkowo wzmacniać i pobudzać.

 

Czym jest Theta Healing? To całkowicie naturalny stan, który określa się jako stan geniuszu. Można w nim wszystko niemal natychmiast zmieniać, a także tworzyć. To bycie w stanie emisji fal theta, który występuje w czasie głębokiej medytacji, snu, czy relaksacji, a także, gdy koncentrujemy się na swoim wnętrzu, czy posługujemy się wizualizacją. Stan ten otwiera na zmianę i jest niczym brama do rozpoznania naszych leków, traum, czy trudnych historii.

 

Dzięki Theta Healing możesz nie tylko dokonywać transformacji, ale także złagodzić stres, pobudzić wyobraźnię i kreatywne myślenie, zredukować ból, rozwijać zdolności werbalne, czy połączyć pracę obu półkul mózgowych. Metoda ta działa na każdym z poziomów życia, niezależnie od tego, gdzie pojawia się problem.

 

Zapraszam Cię do pracy, która może zmienić wszystko. Bazuje ona na czymś, do czego nasze ciało ma dostęp naturalnie. Dzięki temu nie trzeba obawiać się efektów ubocznych, czy zmian, które mogłyby okazać się szkodliwe dla naszego ciała. Wręcz odwrotnie. Dzięki Theta Healing wszystko zachodzi płynnie, niczym oddech, pomigo tego, iż dotykamy samego rdzenia danego problemu. 

 

Praca w Theta Healing może odbywać się podczas osobistego spotkania lub zdalnie (przez telefon, Skype, Whatsapp). Dla energii nie istnieją takie granice jak czas i przestrzeń. W czasie sesji pracę każdy musi wykonać sam. Terapeuta pełni rolę przewodnika, który pomaga w komunikacji z umysłem podświadomym.

 

Każda sesja to przygoda i możliwość ponownego wyboru, czego chcemy doświadczać – jakiego stanu ducha, emocji, samopoczucia. To zaś jest dźwignią zmiany, sprawia, że zaczynamy podejmować inne decyzje, w naszym życiu pojawiają się zupełnie nowi ludzie i możliwości. Zmieniamy scenariusz, żegnamy to, co już nam nie służy. Trafiamy w samo sedno i kontaktując się ze sobą na głębokim poziomie – dokonujemy transformacji na poziomie komórkowym.